Powrót do Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne

Niedziela Trójcy Przenajświętszej (16. 06. 2019)

 

  1. Wraz z dzisiejszą niedzielą kończy się okres komunii świętej wielkanocnej.
  2. W środę 19 czerwca zakończenie roku szkolnego 2018/2019. O godz. 8.00 odbędzie się Msza święta dla uczniów, nauczycieli i rodziców.
  3. W czwartek 20 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa czyli Boże Ciało. Msze święte w tym dniu jak w niedzielę. Po sumie o godz. 11.00 procesja do czterech ołtarzy.
  4. Dziewczynki z klasy 3 i 4 oraz ministrantów zapraszamy w środę na Mszę świętą, a później na próbę sypania kwiatków i próbę związaną z procesją oraz dziewczyny z Gimnazjum i SP Poraż , które będą niosły feretrony.
  5. Prosimy też na procesję do niesienia feretronów: panie z Koła Gospodyń Wiejskich, Akcję Katolicką, Gimnazjum  i SP Poraż oraz panów Strażaków do chorągwi i o zabezpieczenie trasy.
  6. W piątek po Bożym Ciele nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, dyspensy udzielił ks. abp Adam Szal Metropolita Przemyski.
  7. Dziękujemy za posprzątanie  kościoła w minionym tygodniu, a w tym prosimy o to z następujących rodzin: Latusek Jacek, Czech Barbara, Latusek Bogusław, Mołczan Bogdan.