Powrót do Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne

V Niedziela Wielkiego Postu (18. 03. 2018)

 

  1. Najbliższa niedziela Męki Pańskiej zwana Niedzielą Palmową rozpoczyna Wielki Tydzień. Na wszystkich Mszach świętych będzie obrzęd poświęcenia palm. Po sumie odbędzie się próba scholi.
  2. Zgodnie z tradycją od dzisiejszej niedzieli do Wielkiego Piątku w kościele są zasłonięte krzyże.
  3. W tym tygodniu w dekanacie rozpoczynają się spowiedzi wielkanocne, dlatego od poniedziałku do środy Msze święte będą odprawiane jak zwykle o godz. 17.00. W czwartek, piątek i sobotę tylko o godz. 6.30.  W piątek o godz. 17.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej w stronę cmentarza, rozpoczęcie w kościele.
  4. W naszej parafii spowiedź wielkopostna odbędzie się w Wielki Poniedziałek tj. 26 marca 2018 r.
  5. Spowiedź chorych, tych którzy nie spowiadają się co miesiąc odbędzie się w Wielki Poniedziałek od godz. 9.00. Prosimy zgłaszać te osoby w zakrystii.
  6. W środę na Mszę świętą o godz. 17.00 zapraszamy młodzież klasy III Gimnazjum w celu przygotowania liturgii bierzmowania. Bierzmowanie w tym roku odbędzie się na Nowym Zagórzu 24 kwietnia 2018 r. o godz. 17.00. Udzieli go Ks. bp Adam Szal Metropolita Przemyski.
  7. Dziękujemy za posprzątanie  kościoła w minionym tygodniu, a w tym prosimy o to z rodzin: Solon Janusz, Bryndza Marcin, Mołczan Dariusz, Fabian Andrzej